Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556776-6109

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 22 811 Revenue Up 22 722 Revenue Up
Rahoituskulut : 682 Revenue Down 685 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 414 Revenue Down 2 523 Revenue Up
Taseen loppusumma: 24 430 Revenue Up 19 378 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 4 985 Revenue Up 4 123 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 6 822 Revenue Down 6 976 Revenue Up
Oma pääoma: 6 747 Revenue Up 5 361 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 11 11 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,6% Revenue Down 27,7% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 2 074 Revenue Up 2 066 Revenue Up
Kannattavuus: 10,6% Revenue Down 11,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 35,8% Revenue Down 47,1% Revenue Up
Maksuvalmius: 73,1% Revenue Up 59,1% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 12,7% Revenue Down 16,6% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 22 811
Rahoituskulut : 682
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 414
Taseen loppusumma: 24 430
Vaihtuvat vastaavat: 4 985
Lyhytaikaiset velat: 6 822
Oma pääoma: 6 747
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 074
Kannattavuus: 10,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 35,8%
Maksuvalmius: 73,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 12,7%