Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 918 327 614

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 27 595 Revenue Up 26 827 Revenue Up
Rahoituskulut : 2 Revenue Up 1 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: -832 Revenue Down 76 Revenue Up
Taseen loppusumma: 4 451 Revenue Down 7 152 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 4 450 Revenue Down 5 992 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 3 449 Revenue Down 4 160 Revenue Up
Oma pääoma: 1 002 Revenue Down 2 992 Revenue Up
Osakepääoma: 1 200 1 200

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 22,5% Revenue Down 41,8% Revenue Up
Kannattavuus: -3,0% Revenue Down 0,3% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): -83,0% Revenue Down 2,5% Revenue Up
Maksuvalmius: 129,0% Revenue Down 144,0% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -18,6% Revenue Down 1,1% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 27 595
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: -832
Taseen loppusumma: 4 451
Vaihtuvat vastaavat: 4 450
Lyhytaikaiset velat: 3 449
Oma pääoma: 1 002
Osakepääoma: 1 200

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 22,5%
Kannattavuus: -3,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): -83,0%
Maksuvalmius: 129,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -18,6%