Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 941 809 219

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 1 033 484 Revenue Up 775 058 Revenue Down
Rahoituskulut : 3 530 Revenue Down 4 292 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 44 313 Revenue Up 30 953 Revenue Up
Taseen loppusumma: 499 806 Revenue Up 441 754 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 437 807 Revenue Up 375 838 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 309 550 Revenue Up 252 594 Revenue Down
Oma pääoma: 134 820 Revenue Up 122 819 Revenue Down
Osakepääoma: 31 688 31 688
Henkilöstö­määrä: 0 Revenue Down 294 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,0% Revenue Down 27,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: INF Revenue Up 2 636 Revenue Up
Kannattavuus: 4,3% Revenue Up 4,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,9% Revenue Up 25,2% Revenue Up
Maksuvalmius: 141,4% Revenue Down 148,8% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,6% Revenue Up 8,0% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 1 033 484
Rahoituskulut : 3 530
Tulos ennen satunnaisia eriä: 44 313
Taseen loppusumma: 499 806
Vaihtuvat vastaavat: 437 807
Lyhytaikaiset velat: 309 550
Oma pääoma: 134 820
Osakepääoma: 31 688
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,0%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 4,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,9%
Maksuvalmius: 141,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,6%