Siirrä tiedot

Nääs Fabriker Hotell och Restaurang AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556852-8888

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 116 924 Revenue Down 118 042 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 1 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 718 Revenue Down 12 043 Revenue Down
Taseen loppusumma: 24 289 Revenue Up 24 167 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 22 717 Revenue Up 22 018 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 19 069 Revenue Up 18 687 Revenue Down
Oma pääoma: 5 220 Revenue Down 5 480 Revenue Down
Osakepääoma: 50 50
Henkilöstö­määrä: 83 Revenue Up 80 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 21,5% Revenue Down 22,7% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 409 Revenue Down 1 476 Revenue Down
Kannattavuus: 5,7% Revenue Down 10,2% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 128,7% Revenue Down 219,8% Revenue Down
Maksuvalmius: 119,1% Revenue Up 117,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,7% Revenue Down 49,8% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 116 924
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 718
Taseen loppusumma: 24 289
Vaihtuvat vastaavat: 22 717
Lyhytaikaiset velat: 19 069
Oma pääoma: 5 220
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 83

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 21,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 409
Kannattavuus: 5,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 128,7%
Maksuvalmius: 119,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,7%