Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 992 328 770

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 24 359 Revenue Down 28 924 Revenue Up
Rahoituskulut : 727 Revenue Up 653 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 321 Revenue Up 1 014 Revenue Down
Taseen loppusumma: 19 634 Revenue Down 21 992 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 13 264 Revenue Down 15 194 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 3 554 Revenue Down 6 816 Revenue Up
Oma pääoma: 9 041 Revenue Up 8 011 Revenue Up
Osakepääoma: 2 000 2 000
Henkilöstö­määrä: 7 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,0% Revenue Up 36,4% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 3 480 Revenue Down 4 132 Revenue Up
Kannattavuus: 5,4% Revenue Up 3,5% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 14,6% Revenue Up 12,7% Revenue Down
Maksuvalmius: 373,2% Revenue Up 222,9% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,4% Revenue Up 7,6% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 24 359
Rahoituskulut : 727
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 321
Taseen loppusumma: 19 634
Vaihtuvat vastaavat: 13 264
Lyhytaikaiset velat: 3 554
Oma pääoma: 9 041
Osakepääoma: 2 000
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,0%
Liikevaihto per henkilö: 3 480
Kannattavuus: 5,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 14,6%
Maksuvalmius: 373,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,4%