Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 929 266 544

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Liikevaihto: 34 894 Revenue Down 36 600 Revenue Up 36 384
Rahoituskulut : 385 Revenue Down 401 Revenue Down 590
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 772 Revenue Down 2 903 Revenue Down 4 163
Taseen loppusumma: 37 741 Revenue Up 35 667 Revenue Up 34 564
Vaihtuvat vastaavat: 35 841 Revenue Up 33 854 Revenue Up 32 382
Lyhytaikaiset velat: 6 934 Revenue Up 6 240 Revenue Down 7 401
Oma pääoma: 30 806 Revenue Up 29 426 Revenue Up 27 163
Osakepääoma: 8 950 8 950 8 950
Henkilöstö­määrä: 16

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,6% Revenue Down 82,5% Revenue Up 78,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 274
Kannattavuus: 5,1% Revenue Down 7,9% Revenue Down 11,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,8% Revenue Down 9,9% Revenue Down 15,3%
Maksuvalmius: 516,9% Revenue Down 542,5% Revenue Up 437,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,7% Revenue Down 9,3% Revenue Down 13,8%
Tilinpäätös 202504
Liikevaihto: 34 894
Rahoituskulut : 385
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 772
Taseen loppusumma: 37 741
Vaihtuvat vastaavat: 35 841
Lyhytaikaiset velat: 6 934
Oma pääoma: 30 806
Osakepääoma: 8 950
Henkilöstö­määrä: 12

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 908
Kannattavuus: 5,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,8%
Maksuvalmius: 516,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,7%