Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 831 758 562

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 614 Revenue Up 609 Revenue Up
Rahoituskulut : 36 477 Revenue Up 23 742 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 48 200 Revenue Up 24 366 Revenue Down
Taseen loppusumma: 1 182 068 Revenue Up 1 148 544 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 311 949 Revenue Up 278 162 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 26 570 Revenue Up 10 456 Revenue Down
Oma pääoma: 741 505 Revenue Up 721 778 Revenue Up
Osakepääoma: 9 980 9 980
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 62,7% Revenue Down 62,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 7.850,2% Revenue Up 4.001,0% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 6,5% Revenue Up 3,4% Revenue Down
Maksuvalmius: 1.174,1% Revenue Down 2.660,3% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,2% Revenue Up 4,2% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 614
Rahoituskulut : 36 477
Tulos ennen satunnaisia eriä: 48 200
Taseen loppusumma: 1 182 068
Vaihtuvat vastaavat: 311 949
Lyhytaikaiset velat: 26 570
Oma pääoma: 741 505
Osakepääoma: 9 980

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 62,7%
Kannattavuus: 7.850,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 6,5%
Maksuvalmius: 1.174,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,2%