Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556184-8341

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 100 Revenue Up 2 046 Revenue Down 2 316
Rahoituskulut : 97 Revenue Down 108 Revenue Up 72
Tulos ennen satunnaisia eriä: 147 Revenue Up -166 Revenue Down -123
Taseen loppusumma: 2 363 Revenue Up 2 312 Revenue Down 2 605
Vaihtuvat vastaavat: 722 Revenue Up 611 Revenue Down 876
Lyhytaikaiset velat: 542 Revenue Down 553 Revenue Down 594
Oma pääoma: 647 Revenue Up 500 Revenue Down 666
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,4% Revenue Up 21,6% Revenue Down 25,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 100 Revenue Up 2 046 Revenue Down 2 316
Kannattavuus: 7,0% Revenue Up -8,1% Revenue Down -5,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 22,7% Revenue Up -33,2% Revenue Down -18,5%
Maksuvalmius: 133,2% Revenue Up 110,5% Revenue Down 147,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,3% Revenue Up -2,5% Revenue Down -2,0%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 100
Rahoituskulut : 97
Tulos ennen satunnaisia eriä: 147
Taseen loppusumma: 2 363
Vaihtuvat vastaavat: 722
Lyhytaikaiset velat: 542
Oma pääoma: 647
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,4%
Liikevaihto per henkilö: 2 100
Kannattavuus: 7,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 22,7%
Maksuvalmius: 133,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,3%