Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556384-5337

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 9 183 Revenue Up 8 662 Revenue Down 10 855
Rahoituskulut : 32 Revenue Down 46 Revenue Up 10
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 940 Revenue Up -405 Revenue Down 2 093
Taseen loppusumma: 4 042 Revenue Up 2 385 Revenue Up 1 908
Vaihtuvat vastaavat: 3 987 Revenue Up 2 360 Revenue Up 1 883
Lyhytaikaiset velat: 2 347 Revenue Up 1 401 Revenue Up 519
Oma pääoma: 1 415 Revenue Up 984 Revenue Down 1 389
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 Revenue Down 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 35,0% Revenue Down 41,3% Revenue Down 72,8%
Liikevaihto per henkilö: INF Revenue Up 8 662 Revenue Down 10 855
Kannattavuus: 21,1% Revenue Up -4,7% Revenue Down 19,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 137,1% Revenue Up -41,2% Revenue Down 150,7%
Maksuvalmius: 169,9% Revenue Up 168,5% Revenue Down 362,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 48,8% Revenue Up -15,1% Revenue Down 110,2%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 9 183
Rahoituskulut : 32
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 940
Taseen loppusumma: 4 042
Vaihtuvat vastaavat: 3 987
Lyhytaikaiset velat: 2 347
Oma pääoma: 1 415
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 35,0%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 21,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 137,1%
Maksuvalmius: 169,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 48,8%