Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 991 872 108

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Liikevaihto: 182 401 Revenue Up 66 228 Revenue Up
Rahoituskulut : 5 453 Revenue Up 3 876 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 707 Revenue Up 3 653 Revenue Up
Taseen loppusumma: 108 358 Revenue Up 74 805 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 50 074 Revenue Down 53 809 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 52 778 Revenue Down 67 961 Revenue Up
Oma pääoma: 21 939 Revenue Up 6 814 Revenue Up
Osakepääoma: 200 200
Henkilöstö­määrä: 6 Revenue Up 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,2% Revenue Up 9,1% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 30 400 Revenue Up 16 557 Revenue Up
Kannattavuus: 5,3% Revenue Down 5,5% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 44,2% Revenue Down 53,6% Revenue Up
Maksuvalmius: 94,9% Revenue Up 79,2% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,0% Revenue Up 10,1% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 182 401
Rahoituskulut : 5 453
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 707
Taseen loppusumma: 108 358
Vaihtuvat vastaavat: 50 074
Lyhytaikaiset velat: 52 778
Oma pääoma: 21 939
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 6

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,2%
Liikevaihto per henkilö: 30 400
Kannattavuus: 5,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 44,2%
Maksuvalmius: 94,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,0%