Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 988 622 036

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Liikevaihto: 1 386 400 Revenue Up 1 109 600 Revenue Up
Rahoituskulut : 741 800 Revenue Up 483 900 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 405 200 Revenue Up -2 765 900 Revenue Down
Taseen loppusumma: 29 884 300 Revenue Up 26 111 000 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 788 500 Revenue Down 1 106 200 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 6 425 000 Revenue Up 3 558 500 Revenue Up
Oma pääoma: 11 598 100 Revenue Up 10 411 600 Revenue Down
Osakepääoma: 340 700 Revenue Up 328 300 Revenue Up
Henkilöstö­määrä: 60 Revenue Up 55 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 38,8% Revenue Down 39,9% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 23 107 Revenue Up 20 175 Revenue Up
Kannattavuus: 101,4% Revenue Up -249,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,1% Revenue Up -26,6% Revenue Down
Maksuvalmius: 12,3% Revenue Down 31,1% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,2% Revenue Up -8,7% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 1 386 400
Rahoituskulut : 741 800
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 405 200
Taseen loppusumma: 29 884 300
Vaihtuvat vastaavat: 788 500
Lyhytaikaiset velat: 6 425 000
Oma pääoma: 11 598 100
Osakepääoma: 340 700
Henkilöstö­määrä: 60

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 38,8%
Liikevaihto per henkilö: 23 107
Kannattavuus: 101,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,1%
Maksuvalmius: 12,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,2%