Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556288-0103

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 47 059 Revenue Up 41 478 Revenue Up 39 707
Rahoituskulut : 351 Revenue Up 161 Revenue Down 5 123
Tulos ennen satunnaisia eriä: 19 629 Revenue Up 15 483 Revenue Up 10 366
Taseen loppusumma: 47 475 Revenue Up 45 243 Revenue Up 39 890
Vaihtuvat vastaavat: 40 808 Revenue Up 38 678 Revenue Up 33 321
Lyhytaikaiset velat: 8 992 Revenue Down 12 240 Revenue Up 12 029
Oma pääoma: 38 483 Revenue Up 33 003 Revenue Up 27 861
Osakepääoma: 102 102 102
Henkilöstö­määrä: 28 Revenue Up 27 Revenue Up 25

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,1% Revenue Up 72,9% Revenue Up 69,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 681 Revenue Up 1 536 Revenue Down 1 588
Kannattavuus: 41,7% Revenue Up 37,3% Revenue Up 26,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 51,0% Revenue Up 46,9% Revenue Up 37,2%
Maksuvalmius: 453,8% Revenue Up 316,0% Revenue Up 277,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 42,1% Revenue Up 34,6% Revenue Down 38,8%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 47 059
Rahoituskulut : 351
Tulos ennen satunnaisia eriä: 19 629
Taseen loppusumma: 47 475
Vaihtuvat vastaavat: 40 808
Lyhytaikaiset velat: 8 992
Oma pääoma: 38 483
Osakepääoma: 102
Henkilöstö­määrä: 28

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,1%
Liikevaihto per henkilö: 1 681
Kannattavuus: 41,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 51,0%
Maksuvalmius: 453,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 42,1%