Siirrä tiedot

Olerud Male & Snekkerverksted AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 963 722 931

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 20 637 Revenue Up 13 349 Revenue Down 14 382
Rahoituskulut : 10 Revenue Up 6 Revenue Up 5
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 053 Revenue Up 807 Revenue Up 682
Taseen loppusumma: 9 279 Revenue Up 7 715 Revenue Up 6 702
Vaihtuvat vastaavat: 7 841 Revenue Up 6 130 Revenue Up 4 975
Lyhytaikaiset velat: 2 292 Revenue Down 2 396 Revenue Up 2 061
Oma pääoma: 6 987 Revenue Up 5 319 Revenue Up 4 641
Osakepääoma: 170 170 170

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,3% Revenue Up 68,9% Revenue Down 69,2%
Kannattavuus: 9,9% Revenue Up 6,0% Revenue Up 4,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,4% Revenue Up 15,2% Revenue Up 14,7%
Maksuvalmius: 342,1% Revenue Up 255,8% Revenue Up 241,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,2% Revenue Up 10,5% Revenue Up 10,3%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 20 637
Rahoituskulut : 10
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 053
Taseen loppusumma: 9 279
Vaihtuvat vastaavat: 7 841
Lyhytaikaiset velat: 2 292
Oma pääoma: 6 987
Osakepääoma: 170

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,3%
Kannattavuus: 9,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,4%
Maksuvalmius: 342,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,2%