Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556744-4384

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202503 202403 202303
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 3 081 Revenue Down 33 238 Revenue Up 32 252
Rahoituskulut : 2 Revenue Down 42 Revenue Up 31
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 521 Revenue Up -11 427 Revenue Down 3 476
Taseen loppusumma: 3 492 Revenue Down 19 229 Revenue Up 11 467
Vaihtuvat vastaavat: 3 492 Revenue Down 18 950 Revenue Up 10 182
Lyhytaikaiset velat: 233 Revenue Down 18 437 Revenue Up 4 170
Oma pääoma: 3 259 Revenue Up 792 Revenue Down 7 297
Osakepääoma: 586 586 586
Henkilöstö­määrä: 35 Revenue Down 39 Revenue Up 38

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 93,3% Revenue Up 4,1% Revenue Down 63,6%
Liikevaihto per henkilö: 88 Revenue Down 852 Revenue Up 849
Kannattavuus: 81,8% Revenue Up -34,4% Revenue Down 10,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 77,4% Revenue Up -1.442,8% Revenue Down 47,6%
Maksuvalmius: 1.498,7% Revenue Up 102,8% Revenue Down 244,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 72,3% Revenue Up -59,2% Revenue Down 30,6%
Tilinpäätös 202503
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 3 081
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 521
Taseen loppusumma: 3 492
Vaihtuvat vastaavat: 3 492
Lyhytaikaiset velat: 233
Oma pääoma: 3 259
Osakepääoma: 586
Henkilöstö­määrä: 35

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 93,3%
Liikevaihto per henkilö: 88
Kannattavuus: 81,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 77,4%
Maksuvalmius: 1.498,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 72,3%