Siirrä tiedot

Prima Städ och Catering Delux M Andrikopoulou AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556599-1436

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 4 834 Revenue Up 4 771 Revenue Down 4 825
Rahoituskulut : 0 0 Revenue Down 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 75 Revenue Down 87 Revenue Down 110
Taseen loppusumma: 1 388 Revenue Down 1 467 Revenue Up 1 328
Vaihtuvat vastaavat: 1 388 Revenue Down 1 467 Revenue Up 1 328
Lyhytaikaiset velat: 1 006 Revenue Down 1 012 Revenue Up 936
Oma pääoma: 382 Revenue Down 455 Revenue Up 392
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 9 9 9

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,5% Revenue Down 31,0% Revenue Up 29,5%
Liikevaihto per henkilö: 537 Revenue Up 530 Revenue Down 536
Kannattavuus: 1,6% Revenue Down 1,8% Revenue Down 2,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,6% Revenue Up 19,1% Revenue Down 28,1%
Maksuvalmius: 138,0% Revenue Down 145,0% Revenue Up 141,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,4% Revenue Down 5,9% Revenue Down 8,4%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 4 834
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 75
Taseen loppusumma: 1 388
Vaihtuvat vastaavat: 1 388
Lyhytaikaiset velat: 1 006
Oma pääoma: 382
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 9

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,5%
Liikevaihto per henkilö: 537
Kannattavuus: 1,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,6%
Maksuvalmius: 138,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,4%