Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556800-4088

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 585 Revenue Down 627 Revenue Up 381
Rahoituskulut : 43 Revenue Up 24 Revenue Up 20
Tulos ennen satunnaisia eriä: 627 Revenue Down 721 Revenue Up 167
Taseen loppusumma: 2 042 Revenue Up 2 003 Revenue Up 1 979
Vaihtuvat vastaavat: 175 Revenue Down 191 Revenue Down 217
Lyhytaikaiset velat: 787 Revenue Down 874 Revenue Down 1 172
Oma pääoma: 1 255 Revenue Up 1 129 Revenue Up 807
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,5% Revenue Up 56,4% Revenue Up 40,8%
Liikevaihto per henkilö: 585 Revenue Down 627 Revenue Up 381
Kannattavuus: 107,2% Revenue Down 115,0% Revenue Up 43,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 50,0% Revenue Down 63,9% Revenue Up 20,7%
Maksuvalmius: 22,2% Revenue Up 21,9% Revenue Up 18,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 32,8% Revenue Down 37,2% Revenue Up 9,4%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 585
Rahoituskulut : 43
Tulos ennen satunnaisia eriä: 627
Taseen loppusumma: 2 042
Vaihtuvat vastaavat: 175
Lyhytaikaiset velat: 787
Oma pääoma: 1 255
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,5%
Liikevaihto per henkilö: 585
Kannattavuus: 107,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 50,0%
Maksuvalmius: 22,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 32,8%