Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556795-4440

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 46 033 Revenue Up 44 963 Revenue Up 35 144
Rahoituskulut : 5 Revenue Up 4 Revenue Down 3 803
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 571 Revenue Up 8 629 Revenue Up 7 421
Taseen loppusumma: 19 133 Revenue Down 19 251 Revenue Down 19 549
Vaihtuvat vastaavat: 18 687 Revenue Down 18 705 Revenue Down 19 164
Lyhytaikaiset velat: 8 545 Revenue Down 9 074 Revenue Up 8 561
Oma pääoma: 10 588 Revenue Up 9 932 Revenue Down 10 743
Osakepääoma: 168 168 168
Henkilöstö­määrä: 20 20 Revenue Up 17

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 55,3% Revenue Up 51,6% Revenue Down 55,0%
Liikevaihto per henkilö: 2 302 Revenue Up 2 248 Revenue Up 2 067
Kannattavuus: 20,8% Revenue Up 19,2% Revenue Down 21,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 90,4% Revenue Up 86,9% Revenue Up 69,1%
Maksuvalmius: 218,7% Revenue Up 206,1% Revenue Down 223,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 50,0% Revenue Up 44,8% Revenue Down 57,4%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 46 033
Rahoituskulut : 5
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 571
Taseen loppusumma: 19 133
Vaihtuvat vastaavat: 18 687
Lyhytaikaiset velat: 8 545
Oma pääoma: 10 588
Osakepääoma: 168
Henkilöstö­määrä: 20

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 55,3%
Liikevaihto per henkilö: 2 302
Kannattavuus: 20,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 90,4%
Maksuvalmius: 218,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 50,0%