Siirrä tiedot

Respond Profilering & Firmagaver AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 952 074 075

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 61 250 Revenue Up 49 284 Revenue Up
Rahoituskulut : 813 Revenue Up 271 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 884 Revenue Down 4 613 Revenue Up
Taseen loppusumma: 21 888 Revenue Up 17 960 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 19 040 Revenue Up 16 834 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 15 418 Revenue Up 11 890 Revenue Up
Oma pääoma: 6 470 Revenue Up 6 070 Revenue Up
Osakepääoma: 1 120 1 120

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 29,6% Revenue Down 33,8% Revenue Down
Kannattavuus: 6,3% Revenue Down 9,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 60,0% Revenue Down 76,0% Revenue Down
Maksuvalmius: 123,5% Revenue Down 141,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,5% Revenue Down 27,2% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 61 250
Rahoituskulut : 813
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 884
Taseen loppusumma: 21 888
Vaihtuvat vastaavat: 19 040
Lyhytaikaiset velat: 15 418
Oma pääoma: 6 470
Osakepääoma: 1 120

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 29,6%
Kannattavuus: 6,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 60,0%
Maksuvalmius: 123,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,5%