Siirrä tiedot

Restaurant Stallmästaregården, AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556030-0005

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202506 202406 202306
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 61 862 Revenue Up 61 051 Revenue Up 58 549
Rahoituskulut : 514 Revenue Down 613 Revenue Down 670
Tulos ennen satunnaisia eriä: 5 988 Revenue Down 7 181 Revenue Down 7 774
Taseen loppusumma: 42 876 Revenue Down 50 563 Revenue Down 52 669
Vaihtuvat vastaavat: 36 368 Revenue Down 44 331 Revenue Down 47 114
Lyhytaikaiset velat: 18 939 Revenue Down 23 298 Revenue Up 22 930
Oma pääoma: 19 309 Revenue Down 20 332 Revenue Down 21 411
Osakepääoma: 200 200 200
Henkilöstö­määrä: 30 Revenue Up 29 Revenue Down 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,0% Revenue Up 40,2% Revenue Down 40,7%
Liikevaihto per henkilö: 2 062 Revenue Down 2 105 Revenue Up 1 952
Kannattavuus: 9,7% Revenue Down 11,8% Revenue Down 13,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 31,0% Revenue Down 35,3% Revenue Down 36,3%
Maksuvalmius: 192,0% Revenue Up 190,3% Revenue Down 205,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,2% Revenue Down 15,4% Revenue Down 16,0%
Tilinpäätös 202506
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 61 862
Rahoituskulut : 514
Tulos ennen satunnaisia eriä: 5 988
Taseen loppusumma: 42 876
Vaihtuvat vastaavat: 36 368
Lyhytaikaiset velat: 18 939
Oma pääoma: 19 309
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,0%
Liikevaihto per henkilö: 2 062
Kannattavuus: 9,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 31,0%
Maksuvalmius: 192,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,2%