Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 984 260

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 7 609 Revenue Down 7 775 Revenue Down
Rahoituskulut : 4 Revenue Down 9 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 972 Revenue Up 749 Revenue Down
Taseen loppusumma: 8 579 Revenue Up 8 328 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 7 284 Revenue Up 6 744 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 796 Revenue Down 1 254 Revenue Down
Oma pääoma: 7 750 Revenue Up 6 993 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 90,3% Revenue Up 84,0% Revenue Up
Kannattavuus: 12,8% Revenue Up 9,6% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,5% Revenue Up 10,7% Revenue Down
Maksuvalmius: 915,1% Revenue Up 537,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,4% Revenue Up 9,1% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 7 609
Rahoituskulut : 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 972
Taseen loppusumma: 8 579
Vaihtuvat vastaavat: 7 284
Lyhytaikaiset velat: 796
Oma pääoma: 7 750
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 90,3%
Kannattavuus: 12,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,5%
Maksuvalmius: 915,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,4%