Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 941 162 282

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 0 Revenue Down 12 000 Revenue Up
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 1 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 24 674 Revenue Up 12 055 Revenue Up
Taseen loppusumma: 48 544 Revenue Up 28 972 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 42 908 Revenue Up 23 336 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 2 613 Revenue Down 5 102 Revenue Up
Oma pääoma: 45 763 Revenue Up 23 662 Revenue Up
Osakepääoma: 2 800 2 800
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 94,3% Revenue Up 81,7% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: INF% Revenue Up 100,5% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 53,9% Revenue Up 50,9% Revenue Up
Maksuvalmius: 1.642,1% Revenue Up 457,4% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 50,8% Revenue Up 41,6% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 0
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 24 674
Taseen loppusumma: 48 544
Vaihtuvat vastaavat: 42 908
Lyhytaikaiset velat: 2 613
Oma pääoma: 45 763
Osakepääoma: 2 800
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 94,3%
Liikevaihto per henkilö: NaN
Kannattavuus: INF%
Oman pääoman tuotto (ROE): 53,9%
Maksuvalmius: 1.642,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 50,8%