Siirrä tiedot

SaneringsCompaniet i Malmö AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556477-5442

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202510 202410 202310
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 28 132 Revenue Up 27 063 Revenue Up 26 831
Rahoituskulut : 35 Revenue Down 45 Revenue Up 39
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 003 Revenue Up 137 Revenue Down 688
Taseen loppusumma: 9 038 Revenue Up 8 131 Revenue Down 8 324
Vaihtuvat vastaavat: 8 560 Revenue Up 7 475 Revenue Up 7 371
Lyhytaikaiset velat: 4 827 Revenue Down 5 371 Revenue Up 4 402
Oma pääoma: 4 046 Revenue Up 2 471 Revenue Down 3 387
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 24 Revenue Down 26 26

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,8% Revenue Up 30,4% Revenue Down 40,7%
Liikevaihto per henkilö: 1 172 Revenue Up 1 041 Revenue Up 1 032
Kannattavuus: 7,1% Revenue Up 0,5% Revenue Down 2,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,5% Revenue Up 5,5% Revenue Down 20,3%
Maksuvalmius: 177,3% Revenue Up 139,2% Revenue Down 167,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5% Revenue Up 2,2% Revenue Down 8,7%
Tilinpäätös 202510
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 28 132
Rahoituskulut : 35
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 003
Taseen loppusumma: 9 038
Vaihtuvat vastaavat: 8 560
Lyhytaikaiset velat: 4 827
Oma pääoma: 4 046
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 24

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 172
Kannattavuus: 7,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,5%
Maksuvalmius: 177,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5%