Siirrä tiedot

Site of knowledge Candenova AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556665-3795

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 293 Revenue Up 1 234 Revenue Up
Rahoituskulut : 741 Revenue Up 157 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 469 Revenue Up 47 Revenue Up
Taseen loppusumma: 3 478 Revenue Up 3 185 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 3 454 Revenue Up 1 471 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 1 308 Revenue Down 2 084 Revenue Down
Oma pääoma: 727 Revenue Up 308 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 Revenue Up 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,9% Revenue Up 9,7% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 2 293 Revenue Down INF
Kannattavuus: 20,5% Revenue Up 3,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 64,5% Revenue Up 15,3% Revenue Up
Maksuvalmius: 264,1% Revenue Up 70,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 34,8% Revenue Up 6,4% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 293
Rahoituskulut : 741
Tulos ennen satunnaisia eriä: 469
Taseen loppusumma: 3 478
Vaihtuvat vastaavat: 3 454
Lyhytaikaiset velat: 1 308
Oma pääoma: 727
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,9%
Liikevaihto per henkilö: 2 293
Kannattavuus: 20,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 64,5%
Maksuvalmius: 264,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 34,8%