Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556138-8371

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 (konserni) 202308 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 39 046 000 Revenue Down 41 620 000 Revenue Down 44 334 000
Rahoituskulut : 336 000 Revenue Down 420 000 Revenue Up 337 000
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 306 000 Revenue Down 1 334 000 Revenue Up 1 118 000
Taseen loppusumma: 23 292 000 Revenue Down 23 669 000 Revenue Up 22 664 000
Vaihtuvat vastaavat: 10 405 000 Revenue Up 10 345 000 Revenue Up 10 100 000
Lyhytaikaiset velat: 5 714 000 Revenue Down 6 805 000 Revenue Up 6 004 000
Oma pääoma: 11 719 000 Revenue Up 11 229 000 Revenue Up 10 605 000
Osakepääoma: 13 000 13 000 13 000
Henkilöstö­määrä: 4 416 Revenue Up 4 407 Revenue Up 4365

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 50,3% Revenue Up 47,4% Revenue Up 46,8%
Liikevaihto per henkilö: 8 842 Revenue Down 9 444 Revenue Down 10 157
Kannattavuus: 3,3% Revenue Up 3,2% Revenue Up 2,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,1% Revenue Down 11,9% Revenue Up 10,5%
Maksuvalmius: 182,1% Revenue Up 152,0% Revenue Down 168,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,0% Revenue Down 7,4% Revenue Up 6,4%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 39 046 000
Rahoituskulut : 336 000
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 306 000
Taseen loppusumma: 23 292 000
Vaihtuvat vastaavat: 10 405 000
Lyhytaikaiset velat: 5 714 000
Oma pääoma: 11 719 000
Osakepääoma: 13 000
Henkilöstö­määrä: 4 416

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 50,3%
Liikevaihto per henkilö: 8 842
Kannattavuus: 3,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,1%
Maksuvalmius: 182,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,0%