Siirrä tiedot

Stockholm Supportgroup Hedenby-Vacic, AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556409-0230

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 21 160 Revenue Up 20 828 Revenue Up 18 285
Rahoituskulut : 10 Revenue Up 5 Revenue Down 23
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 949 Revenue Up 1 694 Revenue Up 544
Taseen loppusumma: 6 913 Revenue Up 6 452 Revenue Up 5 437
Vaihtuvat vastaavat: 6 901 Revenue Up 6 420 Revenue Up 5 385
Lyhytaikaiset velat: 5 269 Revenue Up 4 982 Revenue Up 4 692
Oma pääoma: 1 644 Revenue Up 1 470 Revenue Up 745
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 34 34 Revenue Up 32

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,8% Revenue Up 22,8% Revenue Up 13,7%
Liikevaihto per henkilö: 622 Revenue Up 613 Revenue Up 571
Kannattavuus: 9,2% Revenue Up 8,1% Revenue Up 3,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 118,6% Revenue Up 115,2% Revenue Up 73,0%
Maksuvalmius: 131,0% Revenue Up 128,9% Revenue Up 114,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 28,3% Revenue Up 26,3% Revenue Up 10,4%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 21 160
Rahoituskulut : 10
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 949
Taseen loppusumma: 6 913
Vaihtuvat vastaavat: 6 901
Lyhytaikaiset velat: 5 269
Oma pääoma: 1 644
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 34

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,8%
Liikevaihto per henkilö: 622
Kannattavuus: 9,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 118,6%
Maksuvalmius: 131,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 28,3%