Siirrä tiedot

Taksäkerhetsmontörerna i Mälardalen AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556798-3639

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 193 871 Revenue Up 160 138 Revenue Up 155 655
Rahoituskulut : 249 Revenue Down 335 Revenue Up 155
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 438 Revenue Up 2 959 Revenue Down 9 281
Taseen loppusumma: 70 605 Revenue Up 47 657 Revenue Down 56 404
Vaihtuvat vastaavat: 63 291 Revenue Up 43 818 Revenue Down 51 670
Lyhytaikaiset velat: 44 527 Revenue Up 27 011 Revenue Down 28 753
Oma pääoma: 14 952 Revenue Up 9 175 Revenue Down 13 298
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 56 Revenue Up 55 Revenue Up 52

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 21,2% Revenue Up 19,3% Revenue Down 23,6%
Liikevaihto per henkilö: 3 462 Revenue Up 2 912 Revenue Down 2 993
Kannattavuus: 3,8% Revenue Up 1,8% Revenue Down 6,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,7% Revenue Up 32,3% Revenue Down 69,8%
Maksuvalmius: 142,1% Revenue Down 162,2% Revenue Down 179,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9% Revenue Up 6,9% Revenue Down 16,7%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 193 871
Rahoituskulut : 249
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 438
Taseen loppusumma: 70 605
Vaihtuvat vastaavat: 63 291
Lyhytaikaiset velat: 44 527
Oma pääoma: 14 952
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 56

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 21,2%
Liikevaihto per henkilö: 3 462
Kannattavuus: 3,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,7%
Maksuvalmius: 142,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9%