Siirrä tiedot

Tallhöjdens Hotell & Restaurant AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556768-0193

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 6 169 Revenue Down 7 572 Revenue Up
Rahoituskulut : 184 Revenue Up 115 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -166 Revenue Up -1 345 Revenue Down
Taseen loppusumma: 1 431 Revenue Down 4 512 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 1 334 Revenue Up 861 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 590 Revenue Down 2 621 Revenue Up
Oma pääoma: 841 Revenue Up 206 Revenue Down
Osakepääoma: 300 300
Henkilöstö­määrä: 4 Revenue Down 6

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 58,8% Revenue Up 4,6% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 1 542 Revenue Up 1 262 Revenue Up
Kannattavuus: -2,7% Revenue Up -17,8% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): -19,7% Revenue Up -652,9% Revenue Down
Maksuvalmius: 226,1% Revenue Up 32,9% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 1,3% Revenue Up -27,3% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 6 169
Rahoituskulut : 184
Tulos ennen satunnaisia eriä: -166
Taseen loppusumma: 1 431
Vaihtuvat vastaavat: 1 334
Lyhytaikaiset velat: 590
Oma pääoma: 841
Osakepääoma: 300
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 58,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 542
Kannattavuus: -2,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): -19,7%
Maksuvalmius: 226,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 1,3%