Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 978 631 029

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 1 648 730 Revenue Up 1 429 775 Revenue Up
Rahoituskulut : 54 699 Revenue Up 15 177 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 415 651 Revenue Down 456 387 Revenue Up
Taseen loppusumma: 6 860 069 Revenue Up 6 167 464 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 386 793 Revenue Up 358 433 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 2 614 209 Revenue Up 2 031 065 Revenue Up
Oma pääoma: 3 823 754 Revenue Up 3 794 504 Revenue Up
Osakepääoma: 325 132 325 132
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 55,7% Revenue Down 61,5% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 25,2% Revenue Down 31,9% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,9% Revenue Down 12,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 14,8% Revenue Down 17,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,9% Revenue Down 7,6% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 1 648 730
Rahoituskulut : 54 699
Tulos ennen satunnaisia eriä: 415 651
Taseen loppusumma: 6 860 069
Vaihtuvat vastaavat: 386 793
Lyhytaikaiset velat: 2 614 209
Oma pääoma: 3 823 754
Osakepääoma: 325 132

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 55,7%
Kannattavuus: 25,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,9%
Maksuvalmius: 14,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,9%