Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556638-7113

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 23 633 Revenue Up 22 284 Revenue Up
Rahoituskulut : 20 Revenue Up 12 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 5 145 Revenue Up 4 426 Revenue Up
Taseen loppusumma: 6 798 Revenue Up 6 252 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 484 Revenue Down 1 495 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 2 281 Revenue Down 2 315 Revenue Up
Oma pääoma: 4 202 Revenue Up 3 622 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 12 12

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,8% Revenue Up 57,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 969 Revenue Up 1 857 Revenue Up
Kannattavuus: 21,8% Revenue Up 19,9% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 122,4% Revenue Up 122,2% Revenue Up
Maksuvalmius: 65,1% Revenue Up 64,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 76,0% Revenue Up 71,0% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 23 633
Rahoituskulut : 20
Tulos ennen satunnaisia eriä: 5 145
Taseen loppusumma: 6 798
Vaihtuvat vastaavat: 1 484
Lyhytaikaiset velat: 2 281
Oma pääoma: 4 202
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 12

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 969
Kannattavuus: 21,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 122,4%
Maksuvalmius: 65,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 76,0%