Siirrä tiedot

Tre Rosor Pensionat & Konferens AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556765-4552

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 12 944 Revenue Up 11 608 Revenue Up 10 484
Rahoituskulut : 6 Revenue Down 15 Revenue Up 10
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 031 Revenue Up 584 Revenue Up -381
Taseen loppusumma: 4 422 Revenue Up 3 581 Revenue Up 2 740
Vaihtuvat vastaavat: 4 283 Revenue Up 3 566 Revenue Up 2 713
Lyhytaikaiset velat: 1 479 Revenue Down 1 507 Revenue Up 1 162
Oma pääoma: 2 866 Revenue Up 2 052 Revenue Up 1 555
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 7 7 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 64,8% Revenue Up 57,3% Revenue Up 56,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 849 Revenue Up 1 658 Revenue Up 1 498
Kannattavuus: 8,0% Revenue Up 5,0% Revenue Up -3,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,0% Revenue Up 28,5% Revenue Up -24,5%
Maksuvalmius: 289,6% Revenue Up 236,6% Revenue Up 233,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,5% Revenue Up 16,7% Revenue Up -13,5%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 12 944
Rahoituskulut : 6
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 031
Taseen loppusumma: 4 422
Vaihtuvat vastaavat: 4 283
Lyhytaikaiset velat: 1 479
Oma pääoma: 2 866
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 64,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 849
Kannattavuus: 8,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,0%
Maksuvalmius: 289,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,5%