Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556283-4464

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 32 170 Revenue Down 34 328 Revenue Down 36 940
Rahoituskulut : 1 Revenue Down 81 Revenue Down 236
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 837 Revenue Down 4 333 Revenue Up 3 982
Taseen loppusumma: 14 145 Revenue Up 12 815 Revenue Down 14 386
Vaihtuvat vastaavat: 8 213 Revenue Up 5 942 Revenue Down 8 232
Lyhytaikaiset velat: 9 028 Revenue Up 7 786 Revenue Up 7 246
Oma pääoma: 5 117 Revenue Up 5 029 Revenue Up 5 025
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 22 Revenue Down 24 Revenue Down 28

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 36,2% Revenue Down 39,2% Revenue Up 34,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 462 Revenue Up 1 430 Revenue Up 1 319
Kannattavuus: 11,9% Revenue Down 12,6% Revenue Up 10,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 75,0% Revenue Down 86,2% Revenue Up 79,2%
Maksuvalmius: 91,0% Revenue Up 76,3% Revenue Down 113,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,1% Revenue Down 34,4% Revenue Up 29,3%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 32 170
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 837
Taseen loppusumma: 14 145
Vaihtuvat vastaavat: 8 213
Lyhytaikaiset velat: 9 028
Oma pääoma: 5 117
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 22

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 36,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 462
Kannattavuus: 11,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 75,0%
Maksuvalmius: 91,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,1%