Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 986 744 673

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 1 979 Revenue Down 5 724 Revenue Down 25 898
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 21 Revenue Up 9
Tulos ennen satunnaisia eriä: 718 Revenue Up -939 Revenue Up -7 144
Taseen loppusumma: 4 435 Revenue Up 3 564 Revenue Down 9 563
Vaihtuvat vastaavat: 1 959 Revenue Up 1 054 Revenue Down 9 563
Lyhytaikaiset velat: 422 Revenue Up 269 Revenue Down 5 329
Oma pääoma: 4 013 Revenue Up 3 295 Revenue Down 4 234
Osakepääoma: 3 600 Revenue Down 12 000 12 000

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 90,5% Revenue Down 92,5% Revenue Up 44,3%
Kannattavuus: 36,3% Revenue Up -16,4% Revenue Up -27,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,9% Revenue Up -28,5% Revenue Up -168,7%
Maksuvalmius: 464,2% Revenue Up 391,8% Revenue Up 179,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 16,2% Revenue Up -25,8% Revenue Up -74,6%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 1 979
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 718
Taseen loppusumma: 4 435
Vaihtuvat vastaavat: 1 959
Lyhytaikaiset velat: 422
Oma pääoma: 4 013
Osakepääoma: 3 600

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 90,5%
Kannattavuus: 36,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,9%
Maksuvalmius: 464,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 16,2%