Siirrä tiedot

Västerås Svets & Maskinbearbetning AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556373-9183

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 29 890 Revenue Up 27 732 Revenue Up
Rahoituskulut : 250 Revenue Up 105 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: -10 Revenue Down 2 377 Revenue Up
Taseen loppusumma: 17 728 Revenue Up 11 215 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 9 432 Revenue Up 9 147 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 5 215 Revenue Up 4 034 Revenue Down
Oma pääoma: 5 416 Revenue Down 6 653 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 19 19

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 30,6% Revenue Down 59,3% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 573 Revenue Up 1 460 Revenue Up
Kannattavuus: 0,0% Revenue Down 8,6% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): -0,2% Revenue Down 35,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 180,9% Revenue Down 226,7% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 1,4% Revenue Down 22,1% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 29 890
Rahoituskulut : 250
Tulos ennen satunnaisia eriä: -10
Taseen loppusumma: 17 728
Vaihtuvat vastaavat: 9 432
Lyhytaikaiset velat: 5 215
Oma pääoma: 5 416
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 19

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 30,6%
Liikevaihto per henkilö: 1 573
Kannattavuus: 0,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): -0,2%
Maksuvalmius: 180,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 1,4%