Siirrä tiedot

Vemdalsskalets Högfjällshotell

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556610-6406

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 37 466 Revenue Up 34 763 Revenue Up 31 167
Rahoituskulut : 158 Revenue Up 56 Revenue Down 191
Tulos ennen satunnaisia eriä: 768 Revenue Down 3 521 Revenue Up 1 553
Taseen loppusumma: 13 798 Revenue Up 12 103 Revenue Up 10 484
Vaihtuvat vastaavat: 3 495 Revenue Up 2 784 Revenue Down 5 303
Lyhytaikaiset velat: 6 915 Revenue Down 7 054 Revenue Up 4 939
Oma pääoma: 4 774 Revenue Down 4 782 Revenue Up 4 629
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 18 18 Revenue Up 15

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 34,6% Revenue Down 39,5% Revenue Down 44,2%
Liikevaihto per henkilö: 2 081 Revenue Up 1 931 Revenue Down 2 078
Kannattavuus: 2,0% Revenue Down 10,1% Revenue Up 5,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 16,1% Revenue Down 73,6% Revenue Up 33,5%
Maksuvalmius: 50,5% Revenue Up 39,5% Revenue Down 107,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,7% Revenue Down 29,6% Revenue Up 16,6%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 37 466
Rahoituskulut : 158
Tulos ennen satunnaisia eriä: 768
Taseen loppusumma: 13 798
Vaihtuvat vastaavat: 3 495
Lyhytaikaiset velat: 6 915
Oma pääoma: 4 774
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 18

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 34,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 081
Kannattavuus: 2,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 16,1%
Maksuvalmius: 50,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,7%