Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 989 790 196

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 10 038 Revenue Up 9 513 Revenue Up
Rahoituskulut : 2 Revenue Down 3 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 819 Revenue Up 1 412 Revenue Up
Taseen loppusumma: 10 879 Revenue Up 9 502 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 10 838 Revenue Up 9 423 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 3 098 Revenue Up 2 995 Revenue Up
Oma pääoma: 7 781 Revenue Up 6 507 Revenue Up
Osakepääoma: 200 200

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 71,5% Revenue Up 68,5% Revenue Up
Kannattavuus: 18,1% Revenue Up 14,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,4% Revenue Up 21,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 349,8% Revenue Up 314,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 16,7% Revenue Up 14,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 10 038
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 819
Taseen loppusumma: 10 879
Vaihtuvat vastaavat: 10 838
Lyhytaikaiset velat: 3 098
Oma pääoma: 7 781
Osakepääoma: 200

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 71,5%
Kannattavuus: 18,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,4%
Maksuvalmius: 349,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 16,7%