Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556190-8814

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 8 690 Revenue Up 8 346 Revenue Up 7 161
Rahoituskulut : 7 Revenue Up 1 Revenue Down 12
Tulos ennen satunnaisia eriä: 844 Revenue Up 532 Revenue Down 581
Taseen loppusumma: 2 717 Revenue Up 2 627 Revenue Up 2 607
Vaihtuvat vastaavat: 2 582 Revenue Up 2 375 Revenue Up 2 280
Lyhytaikaiset velat: 936 Revenue Down 1 229 Revenue Up 1 147
Oma pääoma: 1 719 Revenue Up 1 367 Revenue Down 1 460
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 5 5 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 63,3% Revenue Up 52,0% Revenue Down 56,0%
Liikevaihto per henkilö: 1 738 Revenue Up 1 669 Revenue Up 1 432
Kannattavuus: 9,7% Revenue Up 6,4% Revenue Down 8,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,1% Revenue Up 38,9% Revenue Down 39,8%
Maksuvalmius: 275,9% Revenue Up 193,2% Revenue Down 198,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,3% Revenue Up 20,3% Revenue Down 22,7%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 8 690
Rahoituskulut : 7
Tulos ennen satunnaisia eriä: 844
Taseen loppusumma: 2 717
Vaihtuvat vastaavat: 2 582
Lyhytaikaiset velat: 936
Oma pääoma: 1 719
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 63,3%
Liikevaihto per henkilö: 1 738
Kannattavuus: 9,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,1%
Maksuvalmius: 275,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,3%