Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556200-8531

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 356 397 Revenue Down 394 261 Revenue Up
Rahoituskulut : 5 Revenue Up 3 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 539 Revenue Down 20 847 Revenue Up
Taseen loppusumma: 127 133 Revenue Down 141 128 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 111 829 Revenue Down 125 288 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 64 928 Revenue Down 80 517 Revenue Down
Oma pääoma: 62 103 Revenue Up 60 565 Revenue Up
Osakepääoma: 5 000 5 000
Henkilöstö­määrä: 89 Revenue Up 58 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 48,8% Revenue Up 42,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 4 004 Revenue Down 6 798 Revenue Down
Kannattavuus: 2,7% Revenue Down 5,3% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 15,4% Revenue Down 34,4% Revenue Up
Maksuvalmius: 172,2% Revenue Up 155,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,5% Revenue Down 14,8% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Une-Gravyr AB

    Merkintäkoneet. Merkintävarusteet. Muovikilvet

  • Ornatus AB

    Laitekotelot. Avainkytkimet. Sähkökaapit. Alumiinikotelo...

  • Blowaco AB

    Erikoispuhaltimet. Aksiaalipuhaltimet. Puhaltimet

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 356 397
Rahoituskulut : 5
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 539
Taseen loppusumma: 127 133
Vaihtuvat vastaavat: 111 829
Lyhytaikaiset velat: 64 928
Oma pääoma: 62 103
Osakepääoma: 5 000
Henkilöstö­määrä: 89

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 48,8%
Liikevaihto per henkilö: 4 004
Kannattavuus: 2,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 15,4%
Maksuvalmius: 172,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,5%