Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556474-8100

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 54 309 Revenue Up 49 014 Revenue Down
Rahoituskulut : 9 Revenue Up 1 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 8 577 Revenue Down 14 042 Revenue Up
Taseen loppusumma: 38 268 Revenue Up 30 794 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 37 288 Revenue Up 30 327 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 28 745 Revenue Up 7 819 Revenue Up
Oma pääoma: 9 523 Revenue Down 20 170 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 26 Revenue Up 22 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 24,9% Revenue Down 65,5% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 2 089 Revenue Down 2 228 Revenue Up
Kannattavuus: 15,8% Revenue Down 28,6% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 90,1% Revenue Up 69,6% Revenue Up
Maksuvalmius: 129,7% Revenue Down 387,9% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,4% Revenue Down 45,6% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 54 309
Rahoituskulut : 9
Tulos ennen satunnaisia eriä: 8 577
Taseen loppusumma: 38 268
Vaihtuvat vastaavat: 37 288
Lyhytaikaiset velat: 28 745
Oma pääoma: 9 523
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 26

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 24,9%
Liikevaihto per henkilö: 2 089
Kannattavuus: 15,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 90,1%
Maksuvalmius: 129,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,4%