Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 892 543 992

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 11 122 Revenue Up 8 279 Revenue Down 11 411
Rahoituskulut : 24 Revenue Down 37 Revenue Up 23
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 695 Revenue Up 1 197 Revenue Down 2 379
Taseen loppusumma: 5 124 Revenue Up 4 380 Revenue Down 5 328
Vaihtuvat vastaavat: 4 704 Revenue Up 3 706 Revenue Down 4 433
Lyhytaikaiset velat: 2 156 Revenue Up 2 024 Revenue Down 3 320
Oma pääoma: 2 524 Revenue Up 1 802 Revenue Up 1 370
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,3% Revenue Up 41,1% Revenue Up 25,7%
Liikevaihto per henkilö: 2 224 Revenue Up
Kannattavuus: 15,2% Revenue Up 14,5% Revenue Down 20,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 67,2% Revenue Up 66,4% Revenue Down 173,6%
Maksuvalmius: 218,2% Revenue Up 183,1% Revenue Up 133,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 33,5% Revenue Up 28,2% Revenue Down 45,1%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 11 122
Rahoituskulut : 24
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 695
Taseen loppusumma: 5 124
Vaihtuvat vastaavat: 4 704
Lyhytaikaiset velat: 2 156
Oma pääoma: 2 524
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,3%
Liikevaihto per henkilö: 2 224
Kannattavuus: 15,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 67,2%
Maksuvalmius: 218,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 33,5%