Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556780-8794

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 10 426 Revenue Up 453 Revenue Up
Rahoituskulut : 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 427 Revenue Up 25 Revenue Up
Taseen loppusumma: 6 960 Revenue Up 2 145 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 6 960 Revenue Up 2 145 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 6 317 Revenue Up 1 861 Revenue Down
Oma pääoma: 621 Revenue Up 284 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 8,9% Revenue Down 13,2% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: INF INF
Kannattavuus: 4,1% Revenue Down 5,5% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 68,8% Revenue Up 8,8% Revenue Up
Maksuvalmius: 110,2% Revenue Down 115,3% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,1% Revenue Up 1,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 10 426
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 427
Taseen loppusumma: 6 960
Vaihtuvat vastaavat: 6 960
Lyhytaikaiset velat: 6 317
Oma pääoma: 621
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 8,9%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 4,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 68,8%
Maksuvalmius: 110,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,1%