Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 984 616 775

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 72 72 72
Rahoituskulut : 87 Revenue Up 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 587 Revenue Down 20 060 Revenue Up 16
Taseen loppusumma: 18 999 Revenue Down 25 251 Revenue Up 2 219
Vaihtuvat vastaavat: 14 200 Revenue Down 20 987 Revenue Up 927
Lyhytaikaiset velat: 686 Revenue Down 7 374 Revenue Up 2
Oma pääoma: 18 302 Revenue Up 17 864 Revenue Up 2 217
Osakepääoma: 1 000 1 000 1 000
Henkilöstö­määrä: 0 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 96,3% Revenue Up 70,7% Revenue Down 99,9%
Liikevaihto per henkilö: INF INF INF
Kannattavuus: 815,3% Revenue Down 27.861,1% Revenue Up 22,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,2% Revenue Down 112,3% Revenue Up 0,7%
Maksuvalmius: 2.070,0% Revenue Up 284,6% Revenue Down 46.350,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,5% Revenue Down 79,4% Revenue Up 0,7%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 72
Rahoituskulut : 87
Tulos ennen satunnaisia eriä: 587
Taseen loppusumma: 18 999
Vaihtuvat vastaavat: 14 200
Lyhytaikaiset velat: 686
Oma pääoma: 18 302
Osakepääoma: 1 000
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 96,3%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 815,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,2%
Maksuvalmius: 2.070,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,5%