Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 988 271 160

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 11 085 Revenue Down 11 321 Revenue Up
Rahoituskulut : 10 Revenue Down 30 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 820 Revenue Down 950 Revenue Up
Taseen loppusumma: 8 256 Revenue Up 7 909 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 4 607 Revenue Up 4 354 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 1 619 Revenue Down 1 644 Revenue Up
Oma pääoma: 6 636 Revenue Up 6 000 Revenue Up
Osakepääoma: 300 300

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,4% Revenue Up 75,9% Revenue Up
Kannattavuus: 7,4% Revenue Down 8,4% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,4% Revenue Down 15,8% Revenue Down
Maksuvalmius: 284,6% Revenue Up 264,8% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,1% Revenue Down 12,4% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 11 085
Rahoituskulut : 10
Tulos ennen satunnaisia eriä: 820
Taseen loppusumma: 8 256
Vaihtuvat vastaavat: 4 607
Lyhytaikaiset velat: 1 619
Oma pääoma: 6 636
Osakepääoma: 300

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,4%
Kannattavuus: 7,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,4%
Maksuvalmius: 284,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,1%