Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 704 918

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 119 123 Revenue Up 106 005 Revenue Down
Rahoituskulut : 122 Revenue Down 135 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 652 Revenue Up 7 261 Revenue Down
Taseen loppusumma: 37 325 Revenue Up 37 155 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 29 779 Revenue Up 27 165 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 28 897 Revenue Up 27 562 Revenue Down
Oma pääoma: 7 534 Revenue Down 7 716 Revenue Up
Osakepääoma: 400 400
Henkilöstö­määrä: 223 Revenue Up 214 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,2% Revenue Down 20,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 534 Revenue Up 495 Revenue Up
Kannattavuus: 6,4% Revenue Down 6,8% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 101,6% Revenue Up 94,1% Revenue Down
Maksuvalmius: 103,1% Revenue Up 98,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,8% Revenue Up 19,9% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 119 123
Rahoituskulut : 122
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 652
Taseen loppusumma: 37 325
Vaihtuvat vastaavat: 29 779
Lyhytaikaiset velat: 28 897
Oma pääoma: 7 534
Osakepääoma: 400
Henkilöstö­määrä: 223

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,2%
Liikevaihto per henkilö: 534
Kannattavuus: 6,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 101,6%
Maksuvalmius: 103,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,8%