Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556439-8724

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 267 Revenue Down 1 301 Revenue Up 1 183
Rahoituskulut : 28 Revenue Down 38 Revenue Down 39
Tulos ennen satunnaisia eriä: -322 Revenue Down 9 Revenue Down 93
Taseen loppusumma: 1 817 Revenue Down 2 135 Revenue Up 2 111
Vaihtuvat vastaavat: 597 Revenue Down 838 Revenue Up 735
Lyhytaikaiset velat: 105 Revenue Down 166 Revenue Down 168
Oma pääoma: 782 Revenue Down 1 055 Revenue Down 1 063
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 2 2 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,0% Revenue Down 49,4% Revenue Down 50,4%
Liikevaihto per henkilö: 634 Revenue Down 650 Revenue Up 592
Kannattavuus: -25,4% Revenue Down 0,7% Revenue Down 7,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): -41,2% Revenue Down 0,9% Revenue Down 8,7%
Maksuvalmius: 568,6% Revenue Up 504,8% Revenue Up 437,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -16,2% Revenue Down 2,2% Revenue Down 6,3%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 267
Rahoituskulut : 28
Tulos ennen satunnaisia eriä: -322
Taseen loppusumma: 1 817
Vaihtuvat vastaavat: 597
Lyhytaikaiset velat: 105
Oma pääoma: 782
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,0%
Liikevaihto per henkilö: 634
Kannattavuus: -25,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): -41,2%
Maksuvalmius: 568,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -16,2%