Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556439-7163

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 10 184 Revenue Up 7 697 Revenue Down 8 710
Rahoituskulut : 2 Revenue Up 1 Revenue Up 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 992 Revenue Up -1 355 Revenue Down 606
Taseen loppusumma: 3 331 Revenue Up 2 360 Revenue Down 3 986
Vaihtuvat vastaavat: 3 109 Revenue Up 2 123 Revenue Down 3 786
Lyhytaikaiset velat: 1 403 Revenue Up 1 267 Revenue Down 1 500
Oma pääoma: 1 774 Revenue Up 994 Revenue Down 2 077
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 8 8 Revenue Up 6

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 53,3% Revenue Up 42,1% Revenue Down 52,1%
Liikevaihto per henkilö: 1 273 Revenue Up 962 Revenue Down 1 452
Kannattavuus: 9,7% Revenue Up -17,6% Revenue Down 7,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 55,9% Revenue Up -136,3% Revenue Down 29,2%
Maksuvalmius: 221,6% Revenue Up 167,6% Revenue Down 252,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 29,8% Revenue Up -57,4% Revenue Down 15,2%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 10 184
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 992
Taseen loppusumma: 3 331
Vaihtuvat vastaavat: 3 109
Lyhytaikaiset velat: 1 403
Oma pääoma: 1 774
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 53,3%
Liikevaihto per henkilö: 1 273
Kannattavuus: 9,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 55,9%
Maksuvalmius: 221,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 29,8%