Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 941 799 272

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 461 005 Revenue Up 125 552 Revenue Up
Rahoituskulut : 33 838 Revenue Up 30 899 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 52 075 Revenue Up 27 856 Revenue Down
Taseen loppusumma: 2 828 317 Revenue Up 1 759 276 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 092 809 Revenue Up 531 523 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 421 606 Revenue Up 230 980 Revenue Down
Oma pääoma: 393 012 Revenue Up 352 393 Revenue Up
Osakepääoma: 69 000 69 000
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 13,9% Revenue Down 20,0% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 11,3% Revenue Down 22,2% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,3% Revenue Up 7,9% Revenue Down
Maksuvalmius: 259,2% Revenue Up 230,1% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,0% Revenue Down 3,3% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 461 005
Rahoituskulut : 33 838
Tulos ennen satunnaisia eriä: 52 075
Taseen loppusumma: 2 828 317
Vaihtuvat vastaavat: 1 092 809
Lyhytaikaiset velat: 421 606
Oma pääoma: 393 012
Osakepääoma: 69 000
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 13,9%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 11,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,3%
Maksuvalmius: 259,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,0%