Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556638-8178

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 7 971 Revenue Up 7 178 Revenue Up 6 896
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 3 3
Tulos ennen satunnaisia eriä: 504 Revenue Up 269 Revenue Down 379
Taseen loppusumma: 2 475 Revenue Up 2 056 Revenue Up 1 799
Vaihtuvat vastaavat: 2 062 Revenue Up 1 680 Revenue Up 1 360
Lyhytaikaiset velat: 560 Revenue Up 514 Revenue Up 494
Oma pääoma: 1 875 Revenue Up 1 478 Revenue Up 1 265
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 14 Revenue Up 8 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,8% Revenue Up 71,9% Revenue Up 70,3%
Liikevaihto per henkilö: 569 Revenue Down 897 Revenue Up 862
Kannattavuus: 6,3% Revenue Up 3,7% Revenue Down 5,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 26,9% Revenue Up 18,2% Revenue Down 30,0%
Maksuvalmius: 368,2% Revenue Up 326,8% Revenue Up 275,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,4% Revenue Up 13,2% Revenue Down 21,2%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 7 971
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 504
Taseen loppusumma: 2 475
Vaihtuvat vastaavat: 2 062
Lyhytaikaiset velat: 560
Oma pääoma: 1 875
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 14

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,8%
Liikevaihto per henkilö: 569
Kannattavuus: 6,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 26,9%
Maksuvalmius: 368,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,4%