Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 914 271 533

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 8 363 Revenue Up 7 750 Revenue Up
Rahoituskulut : 197 Revenue Down 361 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 640 Revenue Down 4 032 Revenue Up
Taseen loppusumma: 12 588 Revenue Down 13 236 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 3 827 Revenue Down 4 752 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 4 461 Revenue Down 6 745 Revenue Up
Oma pääoma: 5 093 Revenue Up 4 353 Revenue Up
Osakepääoma: 100 Revenue Down 1 000

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 40,5% Revenue Up 32,9% Revenue Up
Kannattavuus: 19,6% Revenue Down 52,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,2% Revenue Down 92,6% Revenue Up
Maksuvalmius: 85,8% Revenue Up 70,5% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,6% Revenue Down 33,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 8 363
Rahoituskulut : 197
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 640
Taseen loppusumma: 12 588
Vaihtuvat vastaavat: 3 827
Lyhytaikaiset velat: 4 461
Oma pääoma: 5 093
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 40,5%
Kannattavuus: 19,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,2%
Maksuvalmius: 85,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,6%