Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556122-1879

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 666 Revenue Down 1 036 Revenue Up
Rahoituskulut : 61 Revenue Up 52 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 787 Revenue Up 670 Revenue Down
Taseen loppusumma: 8 585 Revenue Down 9 581 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 3 922 Revenue Down 4 461 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 576 Revenue Down 974 Revenue Down
Oma pääoma: 6 923 Revenue Down 7 320 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,6% Revenue Up 76,4% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 666 Revenue Down 1 036 Revenue Up
Kannattavuus: 118,2% Revenue Up 64,7% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,4% Revenue Up 9,2% Revenue Up
Maksuvalmius: 680,9% Revenue Up 458,0% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,9% Revenue Up 7,5% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 666
Rahoituskulut : 61
Tulos ennen satunnaisia eriä: 787
Taseen loppusumma: 8 585
Vaihtuvat vastaavat: 3 922
Lyhytaikaiset velat: 576
Oma pääoma: 6 923
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,6%
Liikevaihto per henkilö: 666
Kannattavuus: 118,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,4%
Maksuvalmius: 680,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,9%