Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 934 841 778

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 44 072 Revenue Up 42 716 Revenue Up
Rahoituskulut : 641 Revenue Down 1 114 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 668 Revenue Down 1 292 Revenue Up
Taseen loppusumma: 27 795 Revenue Down 29 390 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 19 637 Revenue Down 21 052 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 7 395 Revenue Down 8 938 Revenue Up
Oma pääoma: 12 564 Revenue Up 12 071 Revenue Up
Osakepääoma: 3 808 3 808

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,2% Revenue Up 41,1% Revenue Down
Kannattavuus: 1,5% Revenue Down 3,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,3% Revenue Down 10,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 265,5% Revenue Up 235,5% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,7% Revenue Down 8,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 44 072
Rahoituskulut : 641
Tulos ennen satunnaisia eriä: 668
Taseen loppusumma: 27 795
Vaihtuvat vastaavat: 19 637
Lyhytaikaiset velat: 7 395
Oma pääoma: 12 564
Osakepääoma: 3 808

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,2%
Kannattavuus: 1,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,3%
Maksuvalmius: 265,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,7%